Kategorie

Obecnie w sklepie jest
 1 Gość i 3 Klienci

Informacje o produkcie
Młotowiertarka 850W, SDS-plus, 4funkcje, Tryton TMM850K
Numer katalogowy TMM850K
Producent TRYTON
Nasza cena: 340,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 

Młotowiertarka 850W, SDS-plus, 4funkcje, Tryton TMM850K

 

Młotowiertarka Tryton jest najlepszym narzędziem wśród dwukilogramowych młotów. Te młotowiertarki przeznaczone sa dla specjalistów i posiadają silnik o mocy 850 W oraz ulepszony mechanizm udarowy zapewniający większą wydajność pracy w porównaniu do innych modeli.

Dwukilogramowe wiertarki SDS Tryton to narzędzia wydajne i żywotne. Silniki o mocy 850 W oraz ulepszony mechanizm udarowy gwarantują energię pojedynczego udaru wynoszącą 2,7 J. Energia udaru jest przenoszona na elektronarzędzie niemal bez strat, co znacznie ułatwia pracę użytkownikom.

Młotowiertarka SDS Tryton posiada 4 nastawne zakresy pracy: wiercenie, wiercenie z udarem, podkuwanie oraz pozycjonowanie dłuta.

Narzędzia takie jak młotowiertarka Tryton oprócz funkcji dłutowania mają możliwość wykonywania obrotów w prawo i w lewo. Zostały bowiem zaopatrzone w przełącznik obrotów.

Wiertarka posiada wymienny uchwyt SDS-plus na kluczykowy uchwyt wiertarski. Oba uchwyty są zabezpieczone przed wnikaniem pyłu i można je stosować wymiennie. Dzięki temu użytkownik może w ciągu paru sekund przezbroić młot do prac w kamieniu, obróbki drewna i metalu.

Sygnalizacja zużycia szczotek, oraz podłączenie do sieci zasilającej

Data dodania produktu: 24 październik 2015.
Poprzedni produkt Produkt 42 z 42 w kategorii młoty udarowe, obrotowe  
  20 marzec 2019                    Wszelkie prawa zastrzeżone MAJSTER.                    Powered by 2008 oscGold